branding marka

A 'brand' text

Budowanie świadomości marki to ważny element na rynku. Konsumenci lubią utożsamiać się z jedną marką, której ufają. Profesjonalnie poprowadzony branding zapewnia rozpoznawalność i wzbudza zaufanie do firmy wśród potencjalnych klientów, a z czasem tworzy społeczność wokół marki.

O tym, jak firma ma być odbierana przez klientów trzeba myśleć już od samego początku. To logotyp bowiem jest podstawowym narzędziem brandingu. Reprezentuje on idee i wartości, jakie chce ze sobą nieść marka. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do jego wyglądu zarówno na poziomie tworzenia go, jak i późniejszej komunikacji z klientem. Wyznacza kształt, kolorystykę i charakter strony internetowej i innych form reklamowych, które tworzymy w następnej kolejności.

Materiały reklamowe, które kreujemy w celu zwiększenia świadomości marki wśród klientów są graficznie dopasowane do wypracowanego już brandingu. Tworzymy je zarówno w ramach kampanii internetowych, na które składają się np. Landing Page oraz banery reklamowe, jak i tzw. offline’owych, w skład których wchodzą między innymi billboardy.

Obecni konsumenci potrzebują zaufania do firmy, aby skorzystać z jej usług. Dlatego niezbędna jest strona internetowa, która stanowi wizytówkę firmę. Nie jest to więc wyłącznie narzędzie, ale także miejsce, w którym można poznać historię firmy i jej cele.

W tworzeniu brandu ważne jest utrzymywanie stałych klientów, którzy wracają. To oni stanowią najlepszą reklamę dla danej marki. Dlatego bardzo ważnym elementem kampanii promującej firmę jest stworzenie newslettera, który będzie przypominał klientom o istnieniu danej marki i informował o okazjach, z których mogą skorzystać.

Tworzymy branding i budujemy świadomość marki zarówno w dużych, jak i w małych firmach. W ramach naszych usług stawiamy strony internetowe, tworzymy materiały reklamowe, a nawet aplikacje mailingowe.

Depicts a conference room where a meeting is held

zaufali nam

napisz do nas kontakt

A happy woman looking at her phone while drinking a coffee