strony i sklepy www

An employee sitting at a desk while working

Tworzymy nowoczesne projekty stron internetowych precyzyjnie dopasowanych do potrzeb klienta. Dzięki autorskiemu systemowi zarządzania treścią kreujemy oryginalne rozwiązania, które maksymalizują użyteczność stron.

Naszym celem jest tworzenie stron, które będą oryginalne, zoptymalizowane i oddawały charakter branży, której dotyczą. W naszym dorobku mamy za sobą wykreowanie wielu stron wizerunkowych, sklepów, serwisów oraz landing page’y.

Icon of rocket

Unikalne, dedykowane projekty i rozwiązania

Icon of rocket

Obsługa posprzedażowa (+gwarancja)

Icon of rocket

Autorski BlackWolf CMS

Icon of rocket

Rozbudowane wsparcie koncepcyjne

Podstawowe zasady, jakich trzymamy się podczas tworzenia witryn internetowych, to zachowanie harmonii między wypracowanym brandingiem a nowatorskimi modyfikacjami. Design strony projektowany jest w zgodzie ze stylistyką logotypu. Dzięki temu użytkownik identyfikuje logo ze stroną, a korzystanie ze strony sprawia mu większą satysfakcję.

Podczas kreowania stron kładziemy duży nacisk na UX (User Experience) oraz UI (User Interface) strony. Strona powinna być zbudowana w ten sposób, aby przynosić korzyści zarówno jej właścicielowi, jak i użytkownikowi. Poruszanie się po niej ma być intuicyjne i sprawić przyjemność odwiedzającemu, natomiast powinno zawsze prowadzić do założonego przez stronę celę. Jako cel można w tym kontekście rozumieć zakup, zostawienie danych, zapisanie się do newslettera itp.

Oprócz tworzenia stron internetowych przeprowadzamy także audyty. Jest to niezależna ocena funkcjonowania strony przeprowadzana przez specjalistę. Możemy dla Ciebie go przeprowadzić za pomocą autorskich metod, a także posiłkując się specjalistycznymi programami.

Dbamy także o utrzymanie stron. W jego ramach przeprowadzamy ich refaktoryzacje, aktualizujemy kod oprogramowania, monitorujemy i usprawniamy wadliwie działające elementy strony.

Experts at work

realizacje LA

Broken Ranks
Novisa Development
Lena Kowalska
Safex
Hydrex
Kumala
Ampar
DNA Group
Cyberbone
Dr Scott
Crockett Media
Coco Holiday
Karasińska Karasiński
Tu Zdrowie
Stalowa 39
Q22
Falenty Home
ART. PACK
Arrow Icon
Arrow Icon
Broken Ranks

Broken Ranks to gra MMO RPG, która szczyci się jakością swojej grafiki. Nasz projekt strony nawiązuje do mrocznego klimatu gry oraz w klarowny sposób przedstawia jej zawiłości.

Novisa Development

Tworząc stronę dla tego dewelopera, skupiliśmy się na uspokajającym wyglądzie. Chcieliśmy, aby użytkownik dostał wszystkie niezbędne informacje dostosowane do jego potrzeb.

Lena Kowalska

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu stron wizytówkowych i wizerunkowych. W przypadku takich projektów stosujemy minimalizm formy, aby ułatwić dostęp do wszystkich materiałów i skupić uwagę na prezentowanym elemencie.

Safex

Dla tej międzynarodowej firmy stworzyliśmy stronę, która oddaje idee, jakie jej przyświecają. Pokazujemy też zakres działań firmy i jej możliwości.

Hydrex

Przy tworzeniu strony dla tej firmy farmaceutycznej położyliśmy nacisk na intuicyjną obsługę i odpowiednią segregację, aby w prosty i łatwy sposób można było znaleźć na niej to, czego potrzebuje.

Kumala

Dla Faktorii Win stworzyliśmy Landing Page Kumala, który przyciąga uwagę kreatywnymi rozwiązaniami designerskimi. Przyciągające uwagę animacje nie tylko dodały emocji, ale także zwiększyły intuicyjność poruszania się po stronie.

Ampar

Tworząc stronę dla firmy deweloperskiej Ampar, kierowaliśmy się przejrzystością komunikatu i łatwością znalezienia potrzebnych informacji. W ten sposób pokazaliśmy ich wiarygodność i solidność.

DNA Group

To nieszablonowa strona, której ideą było oddanie kreatywności firmy DNA Group. Mimo mnogości urozmaiceń graficznych, udało nam się zachować przejrzystość strony i łatwość poruszania się po niej.

Cyberbone

Przy tworzeniu tej strony przyświecało nam wizualne oddanie nowatorskości oraz jakości pracy firmy Cyberbone. Dodatkowo poświęciliśmy dużo uwagi funkcjonalności jej działania.

Dr Scott

W tym projekcie postawiliśmy na intuicyjną obsługę, wyeksponowanie najważniejszych cech produktów. Animacje i wizualna warstwa witryny wprowadza radość i spokój.

Crockett Media

Crockett Media to kreatywny zespół, który ma szeroki zakres działalności. Dlatego wprowadziliśmy łatwą ścieżkę poruszania się po dziedzinach, jakimi się zajmują, a równocześnie wprowadziliśmy animacje, dodające emocji.

Coco Holiday

Wypoczynkowy charakter działalności Coco Holiday zainspirował nas do stworzenia animacji, która oddaje klimat Dominikany. Intuicyjna obsługa wprowadza w wakacyjny stan odpoczynku.

Karasińska Karasiński

Tworząc stronę dla Karasińska Karasiński przyświecała nam idea prostego poruszania się po stronie. Chcieliśmy sprawić, żeby odwiedzający stronę z łatwością mógł znaleźć potrzebną mu pomoc.

Tu Zdrowie

Projektując stronę Tu Zdrowie chcieliśmy, aby dawała poczucie spokoju i pewności. Te cechy oraz intuicyjność poruszania się po niej sprawiają, że Tu Zdrowie opiekuje się swoim klientem już od pierwszego kontaktu.

Stalowa 39

Dla Stalowa 39 stworzyliśmy nowoczesną stronę, której design oddaje dynamiczność zmian i możliwości, jakie powstają w tym miejscu. By nadać stronie charakter tego miejsca, jest ona intuicyjna i funkcjonalna.

Q22

Strona dla Q22 to kreatywne rozwiązania designerskie, które przerodziły się w zwiększoną funkcjonalność oraz intuicyjność. Poruszanie się po tej witrynie przynosi satysfakcję i przyjemność.

Falenty Home

Projektując tę stronę postawiliśmy na przejrzystość i przedstawienie tego, co w pierwszej chwili najważniejsze dla odwiedzającego stronę. Design natomiast utrzymany jest w charakterystycznych dla tej firmy barwach.

ART. PACK

Dla ART PACK stworzyliśmy stronę, która jest precyzyjna, zorganizowana i nowoczesna. W ten sposób oddaliśmy idee, jakie przyświecają tej firmie. Dodaliśmy do niej także przyciągające uwagę animacje.

zaufali nam

napisz do nas kontakt

A happy woman looking at her phone while drinking a coffee