Web i UX/UI design

Przywiązujemy dużą wagę do projektowania stron w zgodzie z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface. Tworzymy intuicyjne drogi poruszania się po witrynie. Nasze projekty nie opierają się na szablonach, ale dostosowujemy układ i obsługę precyzyjnie pod potrzeby klientów oraz do charakteru strony.

Prace nad projektem strony internetowej zaczyna się od rozrysowania szkicu strony. W tym momencie opracowuje się schemat poruszania się po witrynie. Wykorzystuje się do tego koncepcję projektowania User Experience Projektowanie UX opiera się na stworzeniu przyjaznego środowiska dla użytkownika. Strona taka powinna być obsługiwana intuicyjnie i łatwa w obsłudze.

A hand holding a logo
A wifeframe of a view, showcasing UI
Experts at work

Witryna tworzona w myśl tej koncepcji musi zachęcać potencjalnego klienta do reakcji, skłaniać go do tego, aby chciał eksplorować ją i poznawać. Po stworzeniu mapy strony rozpoczyna się prace z zakresu UI, czyli User Interface. Na tym etapie projektu tworzy się szatę graficzną dla szkicu. Ustala się styl, kolorystykę strony i ostateczny kształt elementów graficznych. Projekt musi być tworzony zgodnie z najnowszymi trendami w webdesigningu. Od tego zależy to jak strona będzie odbierana przez użytkowników, ale także przez algorytmy, od których zależy pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach.

Tworzymy strony internetowe nie opierając się o gotowe szkice, ale tworzymy indywidualne wzory dla każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować jej wygląd do potrzeb i standardów, jakie obowiązują w danej branży i życzeń zleceniodawcy. Autorski system zarządzania treścią i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na realizowanie nawet bardzo dużych portali i sklepów z nowatorskimi rozwiązaniami i pomysłami. Zrealizowane przez nas projekty można znaleźć w zakładce portfolio.

zaufali nam

napisz do nas kontakt

A happy woman looking at her phone while drinking a coffee